purecash

 
1
 
facebook
 
 
 
 
 
 
facebook
 
 
 
 
 
קראתי את תנאי האתר והתקנון ואני מסכים/מה ומקבל/ת עלי את כל הרשום בו.
 
 
2
מבצעים משימות פשוטות וצוברים כסף
כסף ומתנות
 
3
מקבלים תשלום וממשיכים להרוויח עוד!
מקבלים תשלום
 
 

יש עבודה מהבית: כסף באינטרנט

האם ניתן להרוויח כסף מהאינטרנט? היא שאלה שנויה במחלוקת בעולם ובעיקר בארץ כאשר הישראלים מוגדרים כ-"לא פרייארים" שרוצים לקבל הוכחות ולא לעבוד לשווא. אם לומר את האמת, מאוד קשה לענות על השאלה הזאת במילה אחת - כן או לא.. להמשך המאמר.

כל השיטות לקנות כרטיסי טיסה בזול

אחד השיקולים המרכזיים בבחירת חופשה לחו"ל, הוא כמובן מחיר כרטיס הטיסה ליעד החלומות שלנו. לא פעם ולא פעמיים אנחנו מוותרים על חלום החופשה.. להמשך המאמר.

שולחן כתיבה מעוצב

רוצים לקנות שולחן כתיבה אבל לא ברור לכם כיצד לבחור את פריט הריהוט המתאים? רשימה של סדרי עדיפויות יכולה לעזור לכם בתהליך הקנייה.. להמשך המאמר.

כיצד נדע שקנינו מחשב במחיר טוב?

קשה מאוד להסתדר כיום ללא מחשב וכמעט לכל אדם בישראל, אשר לומד או עובד, יש מחשב המסייע לו בלימודים, בעבודה ובשעות הפנאי. עולם המחשבים עבר שינויים רבים.. להמשך המאמר.

עבודה מהבית על המחשב

המונח "עבודה מהבית" הופך פופולארי ושגור יותר ויותר בשנים האחרונות. אינספור אנשים עובדים כיום מהבית, בין אם בצורה מלאה או חלקית. מצב זה מתאפשר בעיקר תודות לתחום מסוים אחד, המשנה לבלי היכר את העולם והתרבות בהם אנו חיים – תחום המחשבים.. להמשך המאמר.

איך למצוא את הדילים הכי טובים לפסח?

לוח השנה העברי מלא הפתעות, ובכל שנה מחדש אנחנו צריכים לגלות מתי בדיוק יוצא כל אחד מהחגים החביבים עלינו, כדי להתחיל לתכנן את החופשה המתאימה.. להמשך המאמר.

ביטוח, אינטרנט ומה שביניהם

כל מי שרוצה לעבוד בתחום הביטוח ויש לו גם הבנה באינטרנט, יכול בהחלט לשלב בין שני העולמות הללו בהצלחה רבה.. להמשך המאמר.

כיצד לקנות מיטת ילדים במחירים טובים?

בשלב שבו הילד שלכם כבר מספיק גדול כדי לצאת ממיטת התינוק, אי שם בסביבות גיל שנתיים, הוא בדרך כלל עובר ל"מיטת מעבר"... להמשך המאמר.

הנהלת חשבונות לעובדים מהבית

אם יש לכם עסק עצמאי ואתם עובדים מהבית אתם חייבים לדאוג גם להנהלת החשבונות של העסק... להמשך המאמר.

איך למצוא באינטרנט מלגות למימון הלימודים?

מדינת ישראל מתהדרת מזה עשרות בשנים בחוק חינוך חובה חינם שמוחל בה על כל התלמידים במדינה. אך אליה וקוץ בה - החינוך החינם, על פי נוסח החוק, מסתיים לו עם סיום לימודי התיכון, ואינו חל על לימודים אקדמיים או לימודים גבוהים אחרים... להמשך המאמר.

כיצד לקבל את תנאי המשכנתא הטובים ביותר?

כל מי שמבקש הלוואת משכנתא מהבנק, צריך לעשות הכל על מנת לקבל את התנאים הטובים ביותר. כל עשירית האחוז שהבנק יוריד לכם מהריבית אותה יגבה עבור המשכנתא יכולה לחסוך לכם אלפי שקלים ולעיתים אפילו עשרות אלפי שקלים. אך כיצד עושים זאת? להמשך המאמר.

איך למצוא דיל משתלם לביטוח מקיף?

ביטוח הרכב שלנו, כמו שיודע כל מי שאי פעם היה ברשותו רכב, מורכב בעצם משלושה רכיבים שונים - ביטוח חובה, ביטוח מקיף, וביטוח צד ג'.. להמשך המאמר.

כרטיסי טיסה – באינטרנט או דרך סוכן?

"את מזמינה טיסות דרך סוכן נסיעות?" החברה הטובה שלי כמעט והתפלצה כשסיפרתי לה לאן אני הולכת אחרי הפגישה שלנו לקפה "בשביל מה? יש היום הכל באינטרנט!".. להמשך המאמר.

הקמת עסק בבית – רשימת ציוד הכרחית

הקמת עסק בבית מחייבת את התאמת סביבת המגורים לסביבת עבודה ומכאן, בחירת חדר ייעודי שיתפקד כמו משרד לכל דבר, שולחן עבודה, כסא מנהלים, שולחנות נוספים במידה ויש עובדים, פינת הסבה במידה ומתנהלות ישיבות או לקוחות ממתינים לתורם וכמובן ציוד משלים ונלווה כגון פיתרונות אחסון, ציוד טכני, ציוד משרדי... להמשך המאמר.